ד"ר רובינפור מנו

ד"ר רובינפור מנו

מלא טופס לקבלת מידע מקיף והצעת מחיר
קבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר ללא התחייבות ובחינם!
שם מלא:
נייד:
בחר טיפול:
כל השדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך


אודות

לד"ר מנו רובינפור יש ידע מעמיק והתמחות ייחודית בתחום ניתוחי פנים מורכבים. את ההתמחות שלו עבר ד"ר רובינפור בבית החולים בלינסון, שם הוא גם עבד באופן סדיר במשך מספר שנים. כמו כן, ד"ר רובינפור עבר מספר השתלמויות בארה"ב ובאירופה, והוא משתתף דרך קבע בקונגרסים וכנסים רפואיים בארץ ובעולם. הצלחתו הרבה של ד"ר רובינפור בתחום של טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים, הפכו אותו לבעל שם עולמי בתחום הפלסטיקה.

ד"ר רובינפור עובד בתחום הכירורגיה הפלסטית כמעט שלושים שנה והוא נחשב מחלוצי התחום, הידע הרב שהוא צבר במהלך השנים, עזר לו לפתח שיטות יעילות ומהפכניות שמשמשות כיום מודל לחיקוי. הטיפולים שניתן לקבל במרפאת ד"ר רובינפור הם: מתיחת בטן, מתיחת פנים, בוטוקס, עיצוב, מילוי ועיבוי של השפתיים, תיקון ועיצוב האף, מילוי והעלמת קמטים, ניתוחים פלאסטיים, הגדלת חזה, עיצוב עצמות לחיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הדגשת קו הלסת והסנטר. בכל ההליכים הללו ד"ר רובינפור מקפיד על הקשבה למטופליו ומתן ייעוץ מקיף ויסודי. באתר הבית ניתן למצוא הסבר קצר אודות הניתוח, או הטיפול האסתטי שד"ר רובינפור עושה.

בנוסף לטיפולים וניתוחים אסתטיים אלו, ד"ר רובינפור עושה שימוש בשיטת "מזותרפיה" – שיטת טיפול אנטי אייג'ינג לעור הצוואר והפנים, אשר מטרתה להאט את ההזדקנות של העור ולמנוע קמטים.

תעודות, הסמכות וחברויות

  • מומחה בכירורגיה פלסטית
  • חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית בישראל
  • מדריך באוניברסיטת תל אביב
  • מנהל מרפאה כירורגית פלסטית מטעם קופת חולים מאוחדת

צוות רפואי

הצוות הרפואי של ד"ר מנו רובינפור נבחר על ידו בקפידה רבה. במהלך הטיפולים והניתוחים ד"ר רובינפור מקפיד על כך שהשיטות המקצועיות שלו ייושמו על ידי חברי הצוות. ד"ר רובינפור ואנשי הצוות שלו שומרים על דיסקרטיות מלאה של מטופליהם, הם נגישים למטופלים, מלווים ותומכים בהם לפני הניתוח ולאורך כל תהליך ההחלמה.

מן התקשורת

ד"ר מנו רובינפור השתתף במספר רב של כתבות כגון: "יוצאים למילויים" שהתפרסמה בשנת 2010 במגזין ליידי גלובס, "פיסול בתלת מימד" שהתפרסמה במגזין רדיאס, "מה עלול להשתבש" שהתפרסמה בעיתון ידיעות אחרונות ועוד.

ד"ר מנו רובינפור משתתף בפורום: בוטוקס, מילוי קמטים באתר של וואלה קהילות.

אתר הבית: http://www.robinpour-beyond.co.il
כתובת: רחוב הברזל 26 א', רמת החייל
טלפון: 03-7678008

מלא טופס לקבלת מידע מקיף והצעת מחיר
קבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר ללא התחייבות ובחינם!
שם מלא:
נייד:
בחר טיפול:
כל השדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך