אף סולד VS אף מושלם – מה לבקש מהמנתח הפלסטי?

אף סולד VS אף מושלם – מה לבקש מהמנתח הפלסטי?

אם תשאלו מנתחים פלאסטיים הם יאמרו לכם שעד לא מזמן, רוב מנותחי האף ביקשו מהמנתח אף סולד. האם אף סולד עדיין נחשב אידיאל היופי? המשיכו לקרוא.

מלא טופס לקבלת מידע מקיף והצעת מחיר לניתוח אף
קבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר ללא התחייבות ובחינם!
שם מלא:
נייד:
כל השדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך


גם במראה האף יש אופנות מתחלפות והיום רוב המועמדים שמגיעים למנתח הפלאסטי מבקשים ממנו אף שיראה טבעי, כלומר הם מעדיפים היום אף שישתלב בצורה הרמונית עם מראה הפנים שלהם ואם האף הזה יכול לסלוד מעט, אז הם בטח יהיו מאוד מרוצים מכך, אבל הפעם מדובר ב"אם" ו"אף סולד" הפך לרק אופציה אחת מתוך אפשרויות רבות.


אף סולד יכול להיראות בעייתי, אף שהוא סולד מידי יכול ליצור מראה ילדותי| tibchris

האם כדאי לבקש אף סולד מהמנתח הפלאסטי?

אם אתם ניגשים למנתח הפלאסטי לפגישת ייעוץ ראשונית, ברור שאתם יכולים להגיד לו שאתם רוצים אף סולד, אבל כדאי להימנע מבקשות כמו "אני רוצה אף בדיוק כמו של אנג'לינה ג'ולי", או כמו של מייקל ג'יקסון (כמובן לפני סדרת הניתוחים המתקנים שהוא עבר), אלא פשוט להסביר על איזה אף אתם חולמים. חשוב לשמור על ציפיות ריאליות, האף שאתם רוצים צריך יותר מכל להשתלב בצורה הרמונית עם שאר הפרצוף שלכם ולהיראות טבעי, רק כך הוא יראה הכי יפה בין אם הוא אף סולד, או פשוט אף קטן, או צר יותר.

אל תשכחו שגם אף סולד יכול להיראות בעייתי, אף שהוא סולד מידי יכול ליצור מראה ילדותי (ואפילו מעט חזירי), ויש אנשים בעלי אף סולד יתר על המידה שנחשבים לסנוביים ואנוכיים, למרות שאופיים אינו כזה כלל וכלל. כדאי לבקש מהמנתח הפלאסטי, שיסביר לכם כיצד הוא חושב שהאף החדש שלכם צריך להיראות, רוב המנתחים הפלאסטיים גם יראו לכם אילוסטרציה של האף החדש שלכם באמצעות תוכנת מחשב ייעודית למטרה זו.

מנתח פלאסטי טוב הוא מנתח פלאסטי שיודע מצד אחד להקשיב לכם ולרצונות שלכם, אבל בסופו של דבר, בזכות ניסיון של שנים, הוא יודע בדיוק איזה ניתוח אף אתם צריכים, גם אם הדבר אומר שזה לא יהיה אף סולד על פי הכללים שבספר.

מלא טופס לקבלת מידע מקיף והצעת מחיר לניתוח אף
קבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר ללא התחייבות ובחינם!
שם מלא:
נייד:
כל השדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך