עיצוב ישבן

עיצוב ישבן

כאשר אנחנו מדברים על המושג "עיצוב ישבן" אנחנו בדרך כלל מתייחסים לשלושה נושאים נפרדים: עיצוב ישבן שטוח באמצעות שתלי סיליקון או באמצעות מילוי הישבן בשומן או חומרים אחרים. עיצוב ישבן גדול באמצעות שאיבת שומן או המסת שומן. עיצוב ישבן באמצעות תרגילי התעמלות. במאמר שלפניכם נפרט בקצרה בנוגע לכל הליך והליך.

עיצוב ישבן שטוח באמצעות השתלת סיליקון

ההליך של עיצוב ישבן באמצעות שתלי סיליקון נועד לגברים ונשים רזים מאוד שהישבן שלהם שטוח מידי לטעמם (אלו שרק החגורה מצליחה להחזיק את המכנסיים שלהם). מדובר בהליך כירורגי לכל דבר ועניין המבוצע בהרדמה מלאה בדרך כלל, ישנה אפשרות גם להרדמה חלקית, אם בגלל סיבות בריאותיות אתם לא יכולים לעבור ניתוח בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח הכירורג מבצע חתך באורך של מספר סנטימטרים, אשר דרכו הוא יחדיר את שתלי הסילקון לישבן. מיקום החתך נקבע על ידי הכירורג כמובן, כאשר העדפה היא לבצע את החיתוך באזור המפגש בין הישבן לירכיים, כדי שהחיתוך יהיה מוסתר ככל האפשר על ידי ישבנכם החדש. אם יש צורך בהכנסת שתלי סילקון לחלקו העליון של הישבן, מקום החיתוך יהיה שונה בהתאם.

אל תהססו להתייעץ עם הכירורג שלכם לגביי מקום התפרים, מכיוון שהתפרים האלו יהפכו מאוחר יותר לצלקות שתרצו להסתיר. ניתוח עיצוב הישבן באמצעות שתלי סילקון נמשך בממוצע שעתיים. ההחלמה מניתוח עיצוב ישבן נחשבת להחלמה מסובכת ומלווה בכאבים. אתם תצטרכו להימנע מלשבת על הישבן או לשכב עליו בימים הראשונים שלאחר הניתוח ולנסות לבצע את רוב הפעילויות שלכם בעמידה או בכריעה – משימה לא פשוטה בכלל. כירורגים רבים מבקשים מהטופלים שלהם ללבוש לאחר הניתוח תחבושת אלסטית או תחתונים מחטבים, אשר עוזרים לעיצוב הישבן. בניתוח זה בדרך כלל יש צורך גם בהוצאת תפרים לאחר כעשרה ימים בערך.

ניתן לעצב את הישבן גם על ידי העברת שומן עצמי לאזור הישבן, או באמצעות מילוי האזורים הריקים בישבן בחומצה היאלורונית, או מילוי הישבן באמצעות ביואלקמיד אשר מעבה את הרקמה הרכה של הישבן. הטיפולים של העברת שומן עצמי והזרקת חומרי מילוי נחשבים לטיפולים זמניים, מכיוון שהגוף סופג במהלך הזמן את השומן ואז תצטרכו לחזור שוב על הטיפול.

עיצוב ישבן באמצעות שאיבת שומן או המסת שומן

בהליך של עיצוב ישבן באמצעות שאיבת שומן או המסת שומן, המטרה של המטופל היא בעצם להפחית מגודל הישבן על ידי הסרת חלק נכבד מהשומן שבו. ניתוח שאיבת שומן מהישבן מבוצע בדרך כלל עם עוד מספר אזורים שמהם המטופל רוצה לשאוב את השומן ולפעמים הוא כרוך גם בחיתוך העור ותפירתו מחדש, כדי שהעור לא יהיה רפוי באזורים שמהם נשאב השומן. לפרטים נוספים לחץ כאן.

כמו כן, ניתן להוריד את נפח הישבן באמצעות המסת שומן שנעשית על ידי מכשיר אולטרא סאונד או באמצעות גלי רדיו. בשתי הדרכים הללו השומן שעליו נעשה הטיפול נמס ובסופו של דבר יוצא החוצה מהגוף. התוצאות של המסת שומן אינן תוצאות מיידיות ונדרשת סדרה דיי ארוכה של טיפולים כדי לראות הפחתה בנפח הישבן. מלבד זאת, לא תמיד המטופלים יהיו מרוצים מהתוצאות מכיוון שהטיפול משפיע על כל אחד באופן שונה.

עיצוב ישבן באמצעות תרגילי התעמלות

ניתן לעצב ולחטב את הישבן באמצעות תרגילי התעמלות וזאת האופציה הראשונה שעליכם לנסות, אם אתם רוצים להחזיר לישבן את המוצקות שלו. לצערנו, תרגילי התעמלות אינם משפיעים על צלוליט, לכן אם הישבן שלכם נראה מלא בגלל הצלוליט תצטרכו לשקול אופציות אחרות כגון: המסת שומן או שאיבת שומן. הדרך הטובה ביותר לדעת איזה הליך מתאים לכם ביותר מבחינת עיצוב הישבן היא להתייעץ עם מספר מומחים פלסטיים ולבחור את הדרך שתהיה אפקטיבית ביותר בשבילכם, בהתאם להמלצתם ולמידע שקבלתם.

מחיר עיצוב ישבן

הנה כמה מחירים של השיטות השונות לעיצוב ישבן:

  • כושר: בעזרת תרגילי גב ורגליים אפשר לעצב את הישבן. דורש השקעה כספית בחדר כושר או מאמן אישי שנעה בין 300-600 ש"ח לחודש.
  • קוסמטיקה: תכשירים ממצקים ומפחיתי צלוליטיס. התכשירים הטובים באמת עולים כ-650 ש"ח.
  • שאיבת שומן עודף מהישבן: מעל 5,000 ש"ח
  • הכנסת שתלי סיליקון לישבן: מעל 10,000 ש"ח.