הרמת ישבן

הרמת ישבן

המשפט המפורסם "הזמן עושה את שלו" נועד לרוב לעודד אותנו בשעות כאב או צער. המשפט המיתולוגי מתייחס לכך שמה שנראה לנו כרגע נצחי, צפוי לחלוף. אבל, הזמן החולף מביא עימו גם מרכיבים חיוביים פחות (לפחות בעיני חלקינו) כמו את הבגרות, את הזקנה ואת השינויים בגוף. למשל, יכול להיות שבחלוף השנים הישבן הזקוף שתמיד התגאינו בו, כבר לא יראה לנו כל כך זקוף אלא אפילו נפול ולא אסתטי. גם לבעיה זו, תחום היופי והאסתטיקה המתקדם שלנו מציע פיתרון מתקדם והוא, טיפול הרמת ישבן.

שיטות להרמת ישבן

מכוני היופי והרפואה הפלסטית המתקדמת מציעים לנוו מספר דרכים לביצוע הרמה ועיצוב ישבן ביניהן עיצוב ישבן באמצעות סיליקון, הרמת ישבן באמצעות טיפול אולטרסאונד וגם באמצעות הזרקת שומן עצמי. לכל אחת מהשיטות הללו יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך כולן אפקטיביות וישיגו בסופו של דבר את המטרה. קודם ההחלטה על השיטה המתאימה לטיפול, חשוב ללמוד היטב את התחום ולקבל ייעוץ רפואי מומחה.

הרמת ישבן באמצעות סיליקון

בהליך של הרמת ישבן באמצעות שתלי סיליקון (המכונה גם "הרמת ישבן ברזילאית"), מבצע המנתח חתך באורך של כ-6 ס"מ באזור שבין הישבנים ומחדיר לאזור שתלי סיליקון אשר מביאים בסופו של דבר למראה המעוצב של הישבן.

הרמת ישבן באמצעות אולטרסאונד

טיפול זה מתבצע על ידי שימוש במכשור מתקדם, אשר פעולתו היא שליחת גלי אולטרסאונד אל מצבורי השומן. באמצעות גלים אלו, מתבצעת המסת השומן באזורים הרצויים.

הרמת ישבן באמצעות הזרקת שומן עצמי

שיטה זאת כרוכה בהליך ניתוחי לכל דבר – בשלב הראשון מבצעים שאיבת שומן מאזורים שונים בגוף ובשלב השני, מזריקים את השומן באזורי הישבן אותם רוצים להגדיל או לעצב.

חשוב להדגיש פעם נוספת כי שיטת הטיפול המתאימה לכל אחד באופן ייעודי ואישי תיקבע לאחר התייעצות מומחים מקיפה ורק לאחריה, תותאם לכם שיטת הטיפול הנכונה עבורכם.