שפתיים חושניות

שפתיים חושניות

מה כבר לא נכתב על השפתיים של כוכבות קולנוע כמו אנג'לינה ג'ולי, גולדי הון ואחרות?! השפתיים הן ללא ספק אחד האיברים החשובים ביותר למראה פנים אסתטי ומושך, הן איבר חושני שמתקשר אצלנו להיבטים רבים ונשים בעלות שפתיים חושניות מיד נהנות ממראה כללי אסתטי ומרשים. לאורך ההיסטוריה השפתיים נחשבו יפות כאשר היו מלאות, תפוחות וסימטריות ובתרבויות רבות אף קישטו אותן באביזרים חיצוניים, כך שמובן ולגיטימי לחלוטין שנשים רבות מבקשות לעצמן את המראה הקלאסי והאלגנטי הזה.

מה מגדיר שפתיים כחושניות

על פניו, הגדרת היופי היא חמקמקה ותלויה בהרבה גורמים אחרים, בתרבויות שונות היופי מוגדר בצורות שונות ולאורך ההיסטוריה תפישת היופי האנושי והנשי בפרט השתנתה מקצה אל הקצה. אך כאמור, לגבי שפתיים קיים במידה מסוימת קונצנזוס חוצה יבשות, תרבויות וזמנים לגבי הגדת היופי. כאשר אומרים לרוב האנשים בעולם שפתיים חושניות (בשפתם כמובן…) הם ידמיינו אישה עם שפתיים במבנה ומראה דומה מאוד – מלא, תפוח במידה הנכונה, סימטרי מבחינת הגודל וההתאמה לפנים וכן הלאה.

כך שהאלמנטים שמגדירים שפתיים חושניות ככאלו הם תפיחות כללית נכונה, מלאות סימטרית במידה טובה בין השפה העליונה לתחתונה, גבול שפתיים ברור, סימטריה של השפתיים מבחינת שני צדדי הפנים ומיקומן ביחס ליתר איברי הפנים וגבול שפתיים ברור ואלגנטי. חלק מהמרכיבים האלו, כמו מיקום הפה וגודלו ביחס ליתר חלקי הפנים, הרפואה האסתטית לא יכולה לספק פיתרון מושלם, אך מבחינת יצירת שפתיים חושניות על בסיס האלמנטים המהותיים ביותר שהם מלאות וצורה מעוצבת בהחלט ניתן לספק תוצאות מעולות.

הדרך לשפתיים חושניות – קלה וזמינה יותר מתמיד

אישה שמבקשת מראה חושני וסקסי יותר של שפתיה יכולה לשים שפתון חזק בצבעים בולטים, להתאפר בצורה שתבליט את השפתיים ותיתן להן דגש, לבצע תרגילים ייעודיים לשרירי הפנים על מנת להרים ולשפר מעט את מראה השפתיים וכן הלאה. אך בפועל, לע מנת ליצור שינוי מהותי ומורגש, אין ברירה אלא לפנות לטיפולים אסתטיים שנעשים במסגרת רפואית מוסמכת ומקצועית. כיום, הדרך להשגת שפתיים חושניות ומלאות בצורה האופטימאלית היא קלה וזמינה כפי שמעולם לא הייתה, עם התפתחות הרפואה האסתטית והחומרים המשמשים בתהליכים אלו, הוזלת השירות וכמות הקליניקות הקיימות.

קבלת שפתיים חושניות אינה מחייבת ניתוח מורכב ויקר וכיום התהליך נעשה באמצעות הזרקת חומרים שונים אל השפתיים ועיצובן בהתאם לתוצאה הרצויה שהיא מלאות וחושניות. אם את דואגת לגבי תוצאות לא רצויות או מראה מוגזם מדי – אל חשש! ישנם טיפולי הזרקה לשפתיים שמיושמים בעזרת חומרים טבעיים וזמניים שלאחר כחצי שנה נספגים לגוף והשפעתם חולפת.