הגדלת סנטר

הגדלת סנטר

הסרטון שלפניכם מספר על דניאל, רקדנית לשעבר מסקרמנטו, שאינה רוצה להיראות צעירה יותר, אלא דווקא מבוגרת. דניאל בת ה- 21 שמתפרנסת כיום מאיפור מקצועי, החליטה שהיא זקוקה ליותר מאודם וצללית לעיניים כדי להשיג את המטרה שלה - להפוך לשדרנית.

דניאל חושבת שההופעה שלה (לפני הניתוח) משדרת חוסר בגרות והיא נראית צעירה יותר מכפי שהיא באמת, ולכן היא בחרה לעבור ניתוח הגדלת סנטר שיחזק את מראה הלסת שלה ובזכות כך, דניאל תראה בוגרת והמראה שלה ישדר חוזק וכוח.

המנתח בסרטון מסביר לדניאל שכאשר הוא עושה הגדלת סנטר הוא מבצע חתך קטן בחלק התחתון של הסנטר ובשלב הבא מכניס את השתל פנימה. דניאל מדגישה שהיא מרגישה מאוד בנוח לגביי עצמה ולגביי המראה החיצוני שלה ושהיא חושבת שלכול אחד יש משהו שהוא רוצה לשנות בנוגע לעצמו. דניאל מציינת שהרצון שלה לבצע השתלת סנטר לא הופך אותה לבן אדם פחות טוב מאחרים. כשבוע לאחר הניתוח אפשר לראות בסרטון את דניאל עם הסנטר החדש שלה וכבר אז המראה של הסנטר החדש הוא טוב.

דניאל מספרת שהכאב הגיע רק כשהיא חזרה לעבודה, בגלל שהיא מדברת הרבה בעבודתה והשרירים שלה התעייפו, היא מציינת שעברו שלושה שבועות עד שהאזור החלים לגמרי וכיום הוא נראה מושלם מבחינתה. דניאל מאוד מרוצה מתוצאות הניתוח ובטוחה שהיא השיגה את מטרה – להיראות בוגרת יותר, היא מציינת שלאחר הניתוח גם המשפחה שלה מבינה מדוע היא בחרה לעשות זאת.