סנטר כפול

סנטר כפול

סנטר כפול או פימה יכולים לשנות את המראה החיצוני לחלוטין. אנשים רבים הסובלים מבעיה של מסנטר כפול בדרך כלל סובלים בינם לבין עצמם מהתופעה, כאשר המראה החיצוני מפריע להם, אבל הם מהססים אם לגשת לניתוח, או שפשוט, במקרה של הגברים, הם מגדלים זקן שאולי יסתיר מעט את התופעה.

אחת החדשות הטובות בנוגע לסנטר כפול היא שהניתוח להסרתו, נחשב לניתוח פשוט בהשוואה לדוגמה לניתוח מתיחת פנים. הטכניקה המשמשת בניתוח זה היא טכניקה המתאימה במיוחד לטיפול בסנטר – המנתח הפלאסטי מבצע חתך קטן מתחת לסנטר ודרך החתך הזה עושה שאיבת שומן (בדרך כלל ידנית מכיוון שמדובר באזור קטן מאוד יחסית) והוא גם מותח את השרירים באזור. לפעמים המנתח הפלאסטי יחליט כי נדרשת גם הארכת הלסת ליצירת מראה טוב יותר, את הארכה מבצעים ע"י השתלה של תותב קטן אשר משנה לחלוטין מראה הסנטר.

אמנם מדובר בשינוי קטן מאוד, אבל אין ספק שהסנטר הוא דומיננטי מאוד בהשפעה שלו על מראה הפנים ומתמונות של לפניי ואחרי תוכלו לראות בבירור כיצד כל מראה הפנים משתנה מן הקצה אל הקצה, בזכות השינוי בסנטר.

אם אתם מרגישים שאתם סובלים מתופעה של סנטר כפול וכי הייתם רוצים לטפל בתופעה זו, אבל לא בטוחים מה הן ההשלכות של הניתוח, אנחנו ממליצים לכם לגשת לפגישה עם מנתח פלאסטי שיש לו מומחיות רבה בתחום זה. תוכלו לשאול אותו את כל השאלות שמטרידות אתכם וביחד עמו להגיע למסקנה האם באמת הניתוח שלו אתם זקוקים הוא ניתוח סנטר כפול והאם הניתוח הזה בלבד יספיק כדי לשנות את המראה החיצוני שלכם. ובעיקר תוכלו לדעת האם בעזרת הניתוח תוכלו להרגיש טוב יותר לגביי עצמכם- כי סה"כ זו המטרה של הניתוחים הפלאסטיים בכלל ושל ניתוח סנטר כפול בפרט, שאתם תראו טוב יותר וכתוצאה מכך תרגישו טוב הרבה יותר.