אוזניים בולטות

אוזניים בולטות

מצמידים אוזניים בולטות ומעבירים את הפנים לקדמת הבמה.

מה שבולט מידיי אנחנו מיד נוטים להסתיר. כי איזון זה חוק מנצח וכולנו בדרך כלל מרגישים הרבה יותר טוב כאשר המראה שלנו אינו מושך תשומת לב שלילית. זה כמו השילוב בין יופי לסימטריה. מה שבולט מעצבן אנשים, לוקח יותר מידי תשומת לב מאזורים הרבה יותר יפים בפנים שלנו וצורך יותר מידי אנרגיה בניסיון להסוות את הפגם, למרות שהרבה פעמים אישיות קורנת וביטחון עצמי יכולים לעשות עבודה נהדרת ממש כמו ניתוח פלסטי.

אז מה עושים?

ישנו ניתוח קוסמטי להצמדת אוזניים בולטות שיכול להחזיר את הפנים שלכם לקדמת הבמה. הניתוח פשוט וקצר, בין שעה לשלוש, בהתאם למצב. לאחר הניתוח ישנה שהייה של מספר שעות לצורך השגחה כשברוב המקרים אין צורך באשפוז כלל (אצל מבוגרים). ברוב הניתוחים לאוזניים בולטות מבצעים חתך מאחורי האפרכסת ובמקום נסתר. במקרים מסוימים מתבצע החתך בחלקה הקדמי של האוזן כשלאחר מכן הוא מוסתר על ידי קפליה הטבעיים של האוזן ועם השנים הזמן מטשטש אותו. חשוב לקחת בחשבון את זמן ההחלמה ולהיערך לפיו בהתאם. האוזניים, שכבר אינן בולטות, נחבשות לתקופה של כחמישה ימים. בימים אלו נדרש להימנע ממאמץ וחשוב להשתדל לנצל את הזמן למנוחה. כשהתחפושות מוסרות, יחשפו אוזניים נפוחות עם מעט שטפי דם שייעלמו בהדרגה. במשך שלושה שבועות רצופים יכוסו האוזניים בסרט-מגן בדרך כלל בלילה בלבד וכחודש לאחר הניתוח אפשר לשוב ולבצע פעילות גופנית.

את התוצאה הסופית של הניתוח להצמדת אוזניים בולטות תוכלו לראות רק לאחר ירידת הנפיחות במלואה. הנפיחות יורדת בהדרגה ומאפשרת את הזמן להתרגל ולהסתגל לשינוי החדש ובלי כל קשר צריך קצת סבלנות בעיקר בגלל הסקרנות.