טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

נשים רבות בגילאים מגוונים ובאחוזי משקל שונים סובלות מצלוליט. למרות שמדובר בתופעה רחבה וכוללת, כשהבעיה נוגעת אלינו באופן אישי - אין בכך נחמה של ממש. המראה החוזר של אותם גושי השומן המופיעים ברגליים או בישבן עשויים לגרום לא אחת לאי נוחות ואף לתסכול. השאלה הנשאלת היא, מה אפשר לעשות בנידון?

אם דיאטה לא עוזרת, אז מה כן?

תופעת הצלוליט היא נחלתן של כ- 90 אחוז מהנשים, גם של הרזות מביניהן, כך שדיאטה לא מהווה פיתרון של ממש להעלמת הצלוליט. יתרה מכך – דיאטה רצינית יכולה אף להחמיר את מצבו של הצלוליט. לעומת זאת, תזונה נכונה, שתייה מרובה של מים ופעילות ספורטיבית יכולים להטיב את מצבו של הצלוליט ולמנוע את המשך התפתחותו, אם כי לא להעלימו לחלוטין.

קרמים, מכשור מתקדם ושאר פתרונות

שוק היופי מציע לנו מגוון פתרונות לטיפול בצלוליט, אם באמצעות קרמים, תכשירים שונים או טיפולים על ידי מכשור חדיש ומתקדם. כדי להימנע מאכזבה וכדי לוודא שאתן אכן מקבלות תמורה עבור כספכן, חשוב שתקראו את "האותיות הקטנות" (במידה ומדובר בתכשירים או קרמים) וכי תשאלו את כל השאלות האפשריות (במידה ומדובר בטיפולים במקצועיים באחד ממרכזי היופי). בשורה התחתונה, רוב הטיפולים והתכשירים יכולים לשפר את מצב הצלוליט.

אם כך, אין פתרון חד משמעי

למרות שאין כיום טיפול יעיל אחד וממוקד להעלמת הצלוליט, קיימים מספר טיפולים אשר יכולים להיטיב עם התופעה באופן משמעותי. בדרך להשגת הפיתרון, חשוב לאסוף המלצות, לקבל חוות דעת מקצועיות וכמובן, לנסות בעצמכן את התכשירים עד למציאת הפיתרון הטוב ביותר עבורכן.