בוטוקס במצח

בוטוקס במצח

המצח הוא אזור בולט מאוד בפנים, ולאורך השנים באון טבעי אזור זה הופך מקומט ופחות חיוני מבעבר, עבור רוב האנשים מדובר על קמטי הבעה משום שהמצח "מגיב" בצורה מקיפה מאוד והוא מכיל שרירים קטנים רבים שמזיזים אותו באין ספור הזדמנויות בכל יום. טיפולי בוטוקס מצח מאפשרים לשמור על עור הפנים, ובכלל זה גם המצח כמובן, מתוח, בעל מראה צעיר ומלא ברק.

טיפולי בוטוקס – קולעים לכל הצרכים

בוטוקס הוא השם המסחרי של החומר בוטולינום טוקסין, חומר זה משמש את מדע הרפואה שנים רבות לטיפול בעוויתות שרירים, כאבים כרוניים, שרירים נפולים וחלשים ועוד תופעות. בתחום האסתטי הוא קיים כבר מעל עשור וטיפולי בוטוקס הפכו לאורך השנים לפופולאריים ביותר. התחום של בוטוקס במצח הוא בין הנפוצים והמבוקשים ביותר מבחינת טיפולי הבוטוקס בכללותם, זאת בשל העובדה שהמצח בולט מאוד, הוא סובל מקמטים ונשים רבות מבקשות לשמור עליו במראה צעיר.

טיפול בוטוקס במצח קולע בדיוק לכל הצרכים של המטופלת בימינו – רמת הבטיחות גבוהה מאוד, הטיפול קצר ואורכו דקות ספורות, רמת הכאב או אי הנוחות היא מינימלית, אין צורך באשפוז או הכנה מיוחדת והתוצאות מהירות ומרשימות במיוחד.

הזרקת בוטוקס מצח – במיוחד עבור קמטי הבעה

טיפולי בוטוקס יעילים במיוחד עבור קמטי הבעה, מכאן סוד ההצלחה שלהם בטיפולים אסתטיים לשמירה על מראה עור הפנים. קמטי ההבעה הם תופעה טבעית שמתרחשת עקב תנועתיות השרירים בזמן ביצוע הבעות שונות בפנים – חיוך, עצב, צחוק, מחשבה, כעס וכדומה. טיפול בוטוקס מצח הוא כה יעיל ובעל תוצאות איכותיות משום שהוא מוכוון במיוחד לאותם קמטי הבעה.

במהלך הטיפול החומר המוזרק בכמות מזערית פועל על שרירי הפנים וגורם להם למעשה להעלים את אותם קמטי הבעה ולשוות לעור מראה מתוח וחיוני באופן טבעי. טיפול בוטוקס במצח שנעשה בשלבים מוקדמים יכול למנוע את הפיכת קמטי ההבעה בו לקבועים והוכח כי יישום הזרקת בוטוקס מצח בשלבים מוקדמים שומרת על העור מתוח וחלק גם בגילאים מאוחרים יותר. בוטוקס במצח הוא טיפול מהיר מאוד, התוצאות נראות בבירור לאחר ימים בודדים. יש לזכור כי השפעת הטיפול הפיכה והשפעת הבוטוקס פגה לאחר 4-6 חודשים.