בוטוקס בשפתיים

בוטוקס בשפתיים

טיפולי הבוטוקס ידועים כבר שנים בתור טיפולים יעילים, מהירים, לא כואבים ושאינם מצריכים אשפוז, אך לרוב טיפולים אלו מקושרים להצערת עור הפנים והעלמת קמטים – בוטוקס בשפתיים הוא למעשה טיפול אפשרי שבהחלט נעשה בהיקפים הולכים וגדלים.

כפי שעור הפנים הופך עם השנים למקומט, בעל כתמים למיניהם ומראה כללי חלש, כך גם השפתיים יכולות לסבול ממראה כללי עייף ופחות אסתטי, בוטוקס בשפתיים בהחלט משיג תוצאות מרשימות.

שפתיים צעירות וחושניות

השפתיים הן אמנם איבר קטן מאוד אך השפעתו על מראה הפנים הכולל משמעותית מאוד, מה לא נכתב על שפתיים מלאות וחושניות?! טיפולי בוטוקס בשפתיים משיגים תוצאות כגון העלמת קמטי הבעה מסביב לשפתיים, החלקת שטח הפנים של השפתיים ובאופן כללי הקניית מראה מלא, חלק וחושני. זוהי צורת טיפול חדשה יחסית שעושה שימוש בבסיס ידע שנצבר לאורך מעל 10 שנים של טיפולים ברפואה האסתטית והכללית בעזרת בוטוקס (בוטולינום טוקסין).

טיפול בוטוקס בשפתיים הוא קצר – כל ההליך אורך כחצי שעה, אין צורך בהכנה מיוחדת לקראתו וכמובן שאין צורך באשפוז בסיומו. רמת הכאב בהליך הזרקת החומר לשפתיים ולאזורים ההיקפיים נמוכה מאוד וכמו כן במקרים רבים נעשה שימוש בחומר מאלחש כאמצעי מנע אפילו לכאב קל זה.

אודות בוטוקס לשפתיים

החומר המשמש בטיפולי בוטוקס בשפתיים נקרא בוטולינום טוקסין וזהו למעשה מעין חלבון שהוא רעלן לגוף האדם, פעולתו של החומר היא חסימת חומר מסוים והכרחי לפעילות עצבית בשרירים ובכך שמירה על שרירים מתוחים ומראה עור ללא קמטים ושפתיים מלאות. טיפול בוטוקס בשפתיים ובכל איבר אחר כולל שימוש בכמויות מזעריות של החומר ובכך אין סכנה להרעלה. כמו כן, חסימת הקולטן העצבי במסגרת הטיפול אינה גורמת נזק או מראה שאינו תקין.

טיפולי בוטוקס בשפתיים נעשים בהזרקה בעזרת מחט דקיקה ביותר, הרופא מזריק את החומר לאזורים ההיקפיים הצמודים לשפתיים להעלמת קמטי ההבעה הנפוצים וקבלת מראה חלק וצעיר, ההזרקה לשפתיים עצמן אינה נעשית בכל טיפול אלא על פי שיקול הרופא. אם מוזרק בוטוקס לשפתיים ההליך אינו כואב במיוחד ואת התוצאות המשופרות במראה ניתן לראות כמעט מיידית. כמו כל טיפולי הבוטוקס, גם בוטוקס בשפתיים משיג תוצאות זמניות לתקופה של 4-6 חודשים שלאחריהם יש לבצע את הטיפול שוב. בוטוקס משמש ברפואה לטיפולים שאינם רק אסתטיים, החומר מוכר כבר שנים ומטופל בהצלחה בבעיות נוירולוגיות בשרירים, עוויתות, שבץ, כאב כרוני וכדומה.