טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס מציעים דרך יעילה, פשוטה ומרשימה להעלמת קמטים והצערת העור. טיפולים אלו מבוצעים בהצלחה בכל העולם כבר למעלה מעשור, עם מיליוני נשים מרוצות שבטיפול של כמה דקות וללא כאבים מיוחדים קיבלו מראה עור צעיר, חיוני ומלא חיים.

טיפולי הבוטוקס מוכרים במדע הרפואה שנים רבות בתור גורם יעיל מאוד למגוון בעיות, בתחום האסתטי מדובר על מיצוי הידע והיכולות המרשימות של רופאים ושל החומר עצמו.

מה זה בוטוקס?

טיפולי בוטוקס מבוססים על הזרקת חומר בשם בוטולינום טוקסין לאזורים אסטרטגיים בעור הפנים ובכך מושגת מתיחה טבעית של העור, העלמת קמטים והקניית מראה חיוני יותר. השם בוטוקס הוא למעשה שם מסחרי של לחומר המוצא של הטיפולים – בוטילונום טוקסין מסוג A. החומר עצמו נוצר באופן מלאכותי מבקטריות והוא בפועל רעלן מאוד חזק שחוסם קולטנים עצביים הרלבנטיים לפעילות השרירים, השפעתו מקומית ובמהלך טיפולי בוטוקס נעשה שימוש בכמויות מזעריות ומדויקות ביותר כך שהסיכונים להרעלה כמעט ואינם קיימים. חסימת הקשרים בין קצות העצבים לשרירים אותם הם אמורים להפעיל גורמת לשרירים להישאר מתוחים ולמתוח את העור ללא הליך כירורגי.

טיפולי בוטוקס משיגים תוצאות מרשימות מאוד בעור הפנים ובכל אזור אחר בו הם מיושמים, אך חשוב להבין ולזכור כי השפעת החומר זמנית ונמשכת 4-6 חודשים. על מנת לשמר את התוצאות יש לעבור את הטיפול שוב לאחר סיום השפעת החומר. טיפולי בוטוקס בעור הפנים אורכים בממוצע כ-15 דקות, תופעות לוואי הן נדירות מאוד ואין צורך באשפוז או הכנה מיוחדת לפני הזרקת החומר. התוצאות בחיוניות בעור הפנים ובהיעלמות הקמטים הן מהירות ותוך שעות עד ימים ספורים ההבדל משמעותי.

מי יכולה לעבור טיפולי הזרקת בוטוקס?

באופן כללי רוב הנשים, וגם הגברים כמובן, יכולים לעבור טיפולי בוטוקס לא בעיות וללא דגשים מיוחדים, נשים מיניקות או בהריון לא יכולות לעבור את הטיפולים כפי שקיים לגבי הליכים רפואיים רבים. הרופא האחראי הוא למעשה הגורם המקצועי שמחליט לגבי כל מקרה לגופו. כמובן שחשוב מאוד לומר לצוות הרפואי לפני הטיפול לגבי בעיות שונות הקשורות לפעילות שרירים או פעילות עצבית, כמו כן יש ליידע לגבי רגישויות שונות.