מילוי לחיים

מילוי לחיים

לחיים מקושרות פעמים רבות לנעורים וליופי, הלחיים מספקות איזון ועוזרות למלא את החלק האמצעי בפנים. בנעורינו הלחיים מלאות, ככל שעוברות השנים כריות השומן שמקנות ללחיים את המראה המלא והחיוני שלהן משנות מיקום או נעלמות ומשפיעות על כל מראה הפנים.

מכאן הדרך לקמטים, עור פנים "עייף", שקעים וכן הלאה הופכת קצרה ותלולה הרבה יותר. טיפולי מילוי לחיים מבוצעים כיום במגוון שיטות ומאפשרים לשמור ביעילות על מראה לחיים תפוחות וצעירות.

לא צריך ניתוח!

אחת הבשורות המשמחות והטובות ביותר מבחינת נשים או גברים שמחפשים פיתרון של מילוי לחיים היא שכיום אין צורך מחייב בניתוח או הליך פולשני, ממש לא מדובר על החדרת שתלים אל מתחת ללחיים כפי שקיים בהגדלת חזה אלא על הזרקה של חומרים ספציפיים אל מתחת לעור. טיפול מילוי לחיים מאפשר לרופא המבצע ממש לעצב את הלחיים לצורתן ומלאותן האופטימאלית.

ההליך עצמו מהיר, פשוט יחסית, אינו מצריך אשפוז ורמת הכאב או אי הנוחות אינה גבוהה כלל. כמובן שתמיד יש לבצע הליכים אסתטיים כגון מילוי לחיים רק אצל גורם מוסמך ועם רופא מיומן בתחום הספציפי. בהתאם למקרה, ניתן ליישם גם שיטות של העלמת קמטים, הדגשת עצמות לחיים וכן הלאה – בדגש על כך שאלו טיפולים לא כירורגיים. עם זאת, חשוב להדגיש כי בהחלט קיימים מקרים שמצריכים הליך מורכב יותר של עיצוב לחיים, במקרים אלו כן מתבצע ניתוח שבו ניתן לעצב את מבנה העצמות, להחדיר שתלים מיוחדים לאזור הלחיים וכדומה.

חומרי ההזרקה למילוי לחיים

ישנן כמה דרכים לבצע מילוי לחיים בעזרת הזרקה, ההליך עצמו דומה במהותו לטיפולי בוטוקס למשל. ההזרקה נעשית באמצעות מחטים מיוחדות ודקות מאוד, כמעט ללא כאב או אי נוחות, חומרי ההזרקה מוזרקים בצורה מדויקת על האזור התת-עורי בלחיים ובכך יוצרים מראה טבעי, מלא וצעיר.

בקליניקות מאושרות ומיומנות בטיפולי מילוי לחיים החומרים אותם מזריק הרופא ללחיים פותחו במיוחד למשימה זו והם מאושרים על ידי כל הגורמים הרלבנטיים. השיטה הותיקה ביותר היא הזרקת שומן שנלקח מהמטופלת או המטופל עצמם, כך שמחדירים שומן במקום זה שאבד בלחיים. שיטות חדישות יותר של מילוי לחיים עושות שימוש בחומרים טבעיים שפותחו במעבדות, החומרים מוזרקים מתחת לעור ויוצרים מראה מלא וחושני יותר של הלחיים. קיימים סיכונים מינוריים לתופעות לוואי, התוצאות של הליכי מילוי לחיים הן לרוב לא קבועות והשפעתן פגה לאחר כמה חודשים עקב ספיגת החומרים בגוף.