בלה קונטור

בלה קונטור


אודות

בלה קונטור היא רשת של מרפאות המשתמשת במכשיר אולטרה סאונד ייחודי להצרת היקפים. מכשיר האולטרה סאונד מסייע לדברי הרשת לצמצם היקפי גוף, להוריד צלוליטיס ולהיפטר משומנים מיותרים. הטיפול במכשיר האולטרה סאונד מתאים לנשים ולגברים כאחד.

רשת בלה קונטור מדגישה ומציינת שוב ושוב כי לא לכל אחד מתאים הטיפול במכשיר, לכן יש צורך לעשות טיפול ניסיון הבודק את ההתאמה של המטופל לסוג זה של טיפולים ואת מידת ההיקף של הטיפול. ברשת בלה קונטור מתחייבים להחזיר את מלוא הכסף בחזרה ובאופן מיידי, אם השיטה אינה עובדת על מטופל ספציפי. בדיקת הניסיון היא בעלות של 99 ₪.

כאמור הטיפול באמצעות מכשיר האולטרה סאונד אמור לסייע להפטר משומנים באזורים רבים בגוף כגון: במותניים, בבטן, בחזה הגברי ובירכיים ללא צורך בדיאטה או בהתערבות כירורגית. מדובר בטיפול שאינו פולשני הנעשה ללא כאב, ללא זריקות, ללא לייזר, ללא הרדמה וללא ניתוח.

לטענת הרשת טיפול במכשיר שלהם מסייע בתהליך ההרזיה, משפר סימני מתיחה/לידה, משפר איכות העור ומרקמו, משפר ומפחית מראה צלוליט, מאפשר תיקונים אסתטיים לאחר ניתוח שאיבת שומן, מחטב ומעצב גוף, מוריד את היקף המותניים, הירכיים, הבטן ומשפר את מראה החזה הגברי.

המכשיר שבו משתמשים בבלה קונטור הינו תוצר של פיתוח ישראלי של חברת אלפאטק מדיקל סיסטמס בע"מ, המכשיר מבוסס על טכנולוגיה של אולטרה סאונד ופועל בעוצמה נמוכה. זהו מכשיר לא פולשני הפועל ומשפיע על הרקמה השומנית בלבד. שיטת הורדת שומנים באמצעות האולטרה סאונד נחשבת לשיטה בטוחה שמתבססת על שיפור התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף ולרשת בלה קונטור ישנו פטנט רשום על טיפול זה.

שיטה זו פועלת כבר חמש שנים במדינות רבות בעולם ומניבה לדברי הרשת תוצאות מצוינות. מכשיר האולטרה סאונד של בלה קונטור קיבל את אישורי הבריאות המחמירים ביותר, ביניהם את האישור הישראלי, האמריקאי והאירופאי.

ניהול המרפאה

ניהול מרפאות בלה קונטור, נעשה על ידי אנשים בעלי ניסיון רב בניהול עסק. המרפאות מעסיקות צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתפעול מכשיר האולטרה סאונד ובמתן טיפולים להורדת שומנים באזורים שונים בגוף באמצעותו. הרשת מנסה לשמור על אחידות מקצועית של כל מרפאותיה והזכייניות שלה והיא מתחייבת לשמור על אמינות בתחום ולהיות המובילה באיכות ובאחריות לתוצאות.

מספר מרפאות וצוות הרופאים

כיום פועלות בארץ 14 מרפאות המשתמשות בטכנולוגיית "בלה קונטור" ועתידות להיפתח עוד כ-6 מרפאות בפריסה ארצית. משקיעים ויזמים יכולים לרכוש זיכיון לשימוש בשיטה ולפתיחת מרפאה, זיכיון זה מעניק להם גם ערכת תמיכה וליווי מקצועי. מכוני יופי ואסתטיקה רבים בארץ ובעולם רכשו את הזיכיון על שימוש במכשיר והם מעניקים כיום את הטיפולים להורדת שומנים באמצעותו.

שירותי המרפאה

שירותי המרכז קשורים רובם ככולם להורדת שומנים באמצעות מכשיר האולטרה סאונד והם כוללים: הפחתת צלוליט, המסת שומן, הצרת היקפים וכדומה. במקביל הרשת מעניקה למטופל עזרה וייעוץ בתחום הדיאטה, שינוי הרגלי תזונה וספורט. לכל מטופל מותאמת סדרה של טיפולים שיכולה לנוע בין 6 ל- 16 טיפולים, כל טיפול נמשך כ- 40 דקות וצריך לעשות אותו פעמיים בשבוע. הרשת טוענת שבמקרים רבים ניתן לראות את התוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון ולכן הטיפול הראשוני נעשה בדרך כלל באזור הבטן.

אתר הבית: http://www.bella-contour.co.il
כתובות: הרצליה – קניון לב העיר , קומה ב', נצרת עלית – בבניין מכבי. תל אביב – הדסה אופטימל, מגדלי עזריאלי, הרצליה – אופטימל, קניון לב העיר, נצרת עלית – אופטימל, מעלה יצחק 19, ירושלים – נטורפיל – קניון מלחה. מודיעין – נאטורפיל, קניון עזריאלי. באר שבע – סלין סנטר, קניון נווה זאב. רעננה – אמריקן ליזר, קניון רננים. אשקלון – Curves חיטוב הגוף לנשים בלבד, מרכז אפרידר.ראשון לציון – מרכז רפואי כרמית. רחובות- מכון כושר גרייט שייפ, קניון רחובות, חולון – בלה קונטור – בתוך ספא סידא. רמת גן – מירי שלי – מרכז קוסמטיקה והסרת שיער, ז'בוטינסקי 35. קרית אונו – איריס – מרכז רפואי קוסמטי, קניון קרית אונו. פתח תקווה – Curves – חיטוב הגוף לנשים, רחוב שפיגל 3. נתניה – איילה – מרכז קוסמטי רפואי בע"מ, חיים לבנון 1 נוה איתמר. אור עקיבא – איילה – מרכז קוסמטי רפואי בע"מ, קניון אורות. קרית ביאליק – אופטימל קריות, מגדלי הקריון 2.
טלפון: 1-700-503-700