פרופורציה

פרופורציה


אודות

ברשת 'פרופורציה' הניתוחים האסתטיים מבוצעים על ידי רופאים ומנתחים מובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית. ב'פרופורציה ניתן ליהנות לא רק מטיפולים מקצועיים אלא גם מתנאי אשפוז ברמה גבוהה מאוד הכוללים ליווי אישי ויחס צמוד לכל מטופל לאורך כל התהליך כולל תקופת ההחלמה. בפרופורציה משתמשים במכשור החדיש והמתקדם ביותר העוזר להשגת התוצאות המקסימאליות, לקיצור תקופת ההחלמה והורדת הסיכונים. רשת פרופורציה משתמשת אך ורק בחומרים רפואיים שקיבלו אישור מטעם משרד הבריאות הישראלי, ה-CF האירופאי וה- FDA האמריקאי.

מהיווסדה של פרופורציה בשנת 1988 היא לא מפסיקה לשעוט קדימה ומונה כיום עשר מרפאות מתקדמות ומשוכללות בסניפים בארץ ובחו"ל. בזכות צוות רחב של רופאים עתירי ניסיון ומומחים 'פרופורציה' נהנית משם בינלאומי ומוניטין נהדר. למבוטחי קופות החולים הפונים לרשת פרופורציה ניתנים מחירים מיוחדים, והם נהנים מהטבות והנחות בתחום האסתטיקה והיופי. הסבסוד של קופות החולים הוא משמעותי ומעניק מחירים ואטרקטיביים במיוחד. הטבות נוספות ומבצעים ניתנים גם לחיילים, עובדי התעשייה האווירית ועוד. ברשת פרופורציה ניתן גם לרכוש Gift Card ולהעניק מתנה ייחודית, מקורית ויוצאת דופן שכל אחד היה שמח לקבל.

באתר הבית של 'פרופורציה' ניתן להתרשם מהניתוחים השונים על ידי התבוננות בגלריית תמונות של לפני ואחרי וקריאת מכתבי התודה והערכה של אלפי המטופלים המרוצים. כמו כן ניתן לקרוא באתר כתבות ומאמרים רבים בתחומי הכירורגיה הפלסטית. המידע הרב הקיים באתר מאפשר קבלת מידע מעמיק על הטיפולים אסתטיים, ואפשרות למצוא תשובות לשאלות רבות ומגוונות הניתנות בפורום המומחים הפעיל וזמין באתר עצמו.

ניהול המרפאה

המנכ"ל החדש של רשת מרפאות 'פרופורציה', עופר חברוני, מנהל את כלל פעילות החברה בכל סניפי הרשת בארץ. בעבר שימש חברוני כסמנכ"ל הפיתוח והשיווק העסקי של קבוצת שורש, היה מנהל מחוז ירושלים של קופת חולים לאומית ועבד במספר תפקידים בכירים ב'מכבי'. לכל סניף ברשת מנהל אישי אשר מפקח על ההתנהלות במכון ובעיקר משגיח על איכות הטיפול ועל הרופאים עצמם. כל מנהל אחראי להיצמד לסטנדרט הגבוה של פרופורציה הכולל לא רק את הטיפול המקצועי הטוב ביותר אלא גם יחס אישי, וליווי צמוד לאורך כל הדרך.

מספר מרפאות וצוות הרופאים

כאמור ל'פרופורציה' עשר מרפאות וסניפים בארץ ובעולם. בכל מרפאה המטופל יכול לבחור את הרופא שלו מבין מבחר גדול של טובי המטפלים והמנתחים. המרפאות של הרשת, הינן איכותיות, סטריליות ומצוידות במיטב הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

שירותי המרפאה

שירותי הרשת מגוונים ומכסים את כל טיפולי היופי והאסתטיקה הקיימים כגון: ניתוח עפעפיים, מילוי קמטים, הרמת חזה, מתיחת פנים, הקטנת חזה, העלמת קמטים, הסרת שיער בלייזר, פילינג, ניתוחים פלסטיים, ניתוח אף, הסרת כתמים בעור, אסתטיקה ווגינאלית, Body-Tite, הסרת קעקועים, מתיחת בטן, שאיבת שומן, הגדלת חזה, בוטוקס, העלמת ורידים בולטים ברגלים, טיפול בעין שקועה, מניעת הזעת יתר, עיבוי שפתיים, פילינג, הסרת שומות, הצמדת אוזניים, עיצוב עצמות לחיים, הרמת גוף, גניקומסטיה, מידפייס, שתל בסנטר ועוד.

אתר הבית: http://www.proportzia.co.il
כתובת: ק.מוצקין – דרך עכו 133. רעננה – רחוב האחוזה 128. תל אביב – מרכז עזריאלי, המגדל המשולש, קומה 38. אשדוד – קניון סי-מול רחוב הבנים 14, קומה 7. ראשל"צ – קניון רוטשילד. פתח תקווה – רחוב ההסתדרות 26. ירושלים – מרכז אשדר, רחוב הרב קוק 8. נתניה – רחוב רמז 16. חיפה – בניין הסיטי סנטר. בת ים – רחוב ברדיצ'ב 13.
טלפון: 5599*