מחירי הסרת שיער בלייזר

מחירי הסרת שיער בלייזר

סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר עשויה לעלות לכם בין כמה מאות לאלפי שקלים. למרות העלויות הגבוהות יחסית, שיטת הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחת השיטות היעילות והמשתלמות בשוק האסתטיקה כיום. לא בכדי, אנשים רבים בארץ ובעולם בוחרים בה כשיטת הסרת השיער המועדפת עליהם.

מלא טופס לקבלת מידע והצעת מחיר מאמריקן לייזר
קבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר ללא התחייבות ובחינם!
שם מלא:
נייד:
כל השדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך


כמה עולה להסיר שיער בלייזר?

מחירם של טיפולי הסרת שיער בלייזר נקבע על פי כמה פרמטרים, כמו אזור הגוף הספציפי שעבורו נדרש הטיפול, סוג השיער של המטופל, צבע עורו ושיערו וגם על פי מאפיינים נוספים כמו איכות המכון המבצע את הטיפולים, סוגי מכשירי הלייזר ועוד. בטבלה שלפניכם, מרוכזים מחירי טיפולים ממוצעים על פי אזורי הגוף הנדרשים לטיפול. המחירים המצוינים בטבלה אינם כוללים הנחות או מבצעים ואינם מהווים תחליף להצעת מחיר מהמכון המטפל:

הסרת שיער מכל הגוף: 13,000-15,000 ₪
הסרת שיער מהפנים: 2,800-3,300 ₪
הסרת שיער מהבטן: 2,200-2,800 ₪
הסרת שיער מאזור השפם: 800-1,500 ₪
הסרת שיער מאזור הפאות: 700-800 ₪
הסרת שיער מבתי השחי: 800-1,200 ₪
הסרת שיער מהידיים: 3,000-4,000 ₪
הסרת שיער מהרגליים: 4,200-6000 ₪
הסרת שיער מקו הביקיני: 1,000 ₪
הסרת שיער מהמפשעות: 1,300-2,000 ₪

איך בוחרים מרפאה להסרת שיער?

ההחלטה אודות המרפאה המתאימה לביצוע תהליכי הסרת השיער היא החלטה משמעותית ביותר. כדי שיהיו בידיכם כל הנתונים לקבלת ההחלטה הטובה ביותר, בצעו סקר אודות המכונים והמרפאות המובילות וסמנו לעצמכם 3-5 מרפאות מהן תרצו לקבל הצעות מחיר. כדאי לכם מאוד לתאם פגישות ייעוץ בכל אחת מהמרפאות הנבחרות. בפגישת הייעוץ, תוכלו להתרשם מצוות המטפלים, לקבל מידע אודות המכשור הקיים, לשתף את המטפלים בצרכים האישיים שלכם ובציפיות שלכם מהטיפול ועל אלו, תקבלו מענה אינפורמטיבי מקיף. בנוסף, בקשו מכל אחת מהמרפאות שסימנתם לעצמכם הצעת מחיר אישית בהתאם לסוג הטיפול הדרוש לכם. הישמרו מפני הצעות זולות באופן חשוד ולעומת זאת, אל תהססו לבקש הנחה – שוק הסרת השיער בישראל הוא שוק מפותח מאוד ובין המכונים והמרפאות הפועלים בו קיימת תחרות משמעותית. לכן, סביר מאוד להניח שיתאפשר לכם ליהנות ממבצעים ולקבל הנחות על מחירי המחירון המפורסמים על ידי המרפאה או המכון.